Medarbeidere

Sist oppdatert: 15.01.2021

Daglig leder 


Stine Lien
E-post: stine@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 92639550

Medarbeidere


Mona Lystad
Kjøkkenenheten
E-post: mona@fontenehuset-asker.no


Marius Nord Melås
Kjøkkenenheten
E-post: marius@fontenehuset-asker.no


Elisabeth Sundgot Mechtenberg
Kontorenheten
E-post: elisabeth@fontenehuset-asker.no 


Eliann Stålem 70%
Kontorenheten/Ung
E-post: eliann@fontenehuset-asker.no


Asifa Hara
Jobb- og studie konsulent – Kontorenheten
E-post:  asifa@fontenehuset-asker.no 

 

 

 

 

 

 

 

Sebastian Hansen
IT, deltid


Helen Virgo
Kontorenheten/Kjøkkenenheten
E-post: helen@fontenehuset-asker.no

Vi er et arbeidsfellesskap for de av oss som har psykiske helseutfordringer