Medarbeidere

Sist oppdatert  14.04.2020 

Daglig Leder

 

Stine Lien
E-post: stine@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 92639550

 

 

Medarbeidere

 

Mona Lystad
Kjøkkenenheten
E-post: mona@fontenehuset-asker.no

 

 

Marius Nord Melås
Kjøkkenenheten
E-post: marius@fontenehuset-asker.no

 

Elisabeth Sundgot Mechtenberg
Kontorenheten
E-post: elisabeth@fontenehuset-asker.no 

 

 

 

Eliann Stålem 70%
Kontorenheten/Ung
E-post: eliann@fontenehuset-asker.no

 

 


Asifa Hara
Jobb- og studie konsulent
Kontorenheten
E-post:  asifa@fontenehuset-asker.no 

 

Alina Beate Dalen
Teknisk rådgiver
Kontorenheten
E-post: alina@fontenehuset-asker.no

Vi er et arbeidsfellesskap for de av oss som har psykiske helseutfordringer