Medarbeidere

Sist oppdatert: 10.09.2020

Daglig leder 


Stine Lien
E-post: stine@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 92639550

Medarbeidere


Mona Lystad
Kjøkkenenheten
E-post: mona@fontenehuset-asker.no


Marius Nord Melås
Kjøkkenenheten
E-post: marius@fontenehuset-asker.no


Elisabeth Sundgot Mechtenberg
Kontorenheten
E-post: elisabeth@fontenehuset-asker.no 


Eliann Stålem 70%
Kontorenheten/Ung
E-post: eliann@fontenehuset-asker.no


Asifa Hara
Jobb- og studie konsulent – Kontorenheten
E-post:  asifa@fontenehuset-asker.no 


Mazhar Iqbal
Kontorenheten/Ung/IT
E-post: mazhar@fontenehuset-asker.no


Inger Tone Christiernin
Kontorenheten
E-post: inger.tone@fontenehuset-asker.no


Helen Virgo
Kontorenheten/Kjøkkenenheten
E-post: helen@fontenehuset-asker.no


Aud Helene Rømcke
Kjøkkenenheten
E-post: aud.helene@fontenehuset-asker.no

Vi er et arbeidsfellesskap for de av oss som har psykiske helseutfordringer