Medarbeidere

Sist oppdatert: 15.10.2021

Daglig leder 


Stine Lien
E-post: stine@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 92639550

Medarbeidere


Mona Lystad
Kjøkkenenheten
E-post: mona@fontenehuset-asker.no


Marius Nord Melås
Kontorenheten
E-post: marius@fontenehuset-asker.no


Elisabeth Sundgot Mechtenberg
Kontorenheten
E-post: elisabeth@fontenehuset-asker.no 

Eliann Stålem 80%
Innovasjonsenheten/Ung
E-post: eliann@fontenehuset-asker.no
Asifa Hara
Jobb- og studie konsulent – Kontorenheten
E-post:  asifa@fontenehuset-asker.no 
Helen Virgo
Kontorenheten
E-post: helen@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 46338248
Kari Anne Næss
Prosjektleder Psykt Bra Mangfold
E-post: kari.anne@fontenehuset-asker.no

Thea Martens
Kjøkkenenheten
E-post: thea@fontenehuset-asker.no

Sebastian Mangseth
Innovasjonsenheten
E-post: sebastian@fontenehuset-asker.no


Sondre Garlid
Innovasjon- og kontorenheten
E-post: sondre@fontenehuset-asker.no

Vi er et arbeidsfellesskap for de av oss som har psykiske helseutfordringer