Medarbeidere

Sist oppdatert: 3.5.2022

Daglig leder 



Mona Lystad
Konstituert Daglig Leder
E-post: mona@fontenehuset-asker.no

Medarbeidere

Helen Virgo
Konstituert Nestleder
E-post: helen@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 46338248

Asifa Hara
Jobb- og studie konsulent – Kontorenheten
E-post:  asifa@fontenehuset-asker.no 


Marius Nord Melås
Kontorenheten
E-post: marius@fontenehuset-asker.no 

Eliann Stålem 80%
Innovasjonsenheten/Ung
E-post: eliann@fontenehuset-asker.no
Kari Anne Næss
Kontorenheten
E-post: kari.anne@fontenehuset-asker.no

Thea Martens
Kjøkkenenheten
E-post: thea@fontenehuset-asker.no

Sebastian Mangseth
Innovasjonsenheten
E-post: sebastian@fontenehuset-asker.no


Vi er et arbeidsfellesskap for de av oss som har psykiske helseutfordringer