Ansatte

Sist oppdatert  14.11.2019 

Ledelse

 

Stine Lien
Daglig leder
E-post: stine@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 92639550

 

 

Medarbeidere:

 

Mona Lystad
Tilhør: Kjøkkenenheten
E-post: mona@fontenehuset-asker.no

 

 

Marius Nord Melås
Tilhører: Kjøkkenenheten
E-post: marius@fontenehuset-asker.no

 

 

 

Elisabeth Sundgot Mechtenberg
Tilhører: Kontorenheten
E-post: elisabeth@fontenehuset-asker.no

 

 

Eliann Stålem 70%
Ansvarlig for Ung på huset
Tilhører: Kontorenheten
E-post: eliann@fontenehuset-asker.no

 

 

Sandra Berge,Vikar
Tilhører: Kontorenheten
E
-post: sandra.berge@fontenehuset-asker.no

 

 

Vi er et arbeidsfellesskap for de av oss som har psykiske helseutfordringer