Ansatte

Sist oppdatert  31.03.2020 

Ledelse

 

Stine Lien
Daglig leder
E-post: stine@fontenehuset-asker.no
Tlf: +47 92639550

 

 

Medarbeidere:

 

Mona Lystad
Tilhør: Kjøkkenenheten
E-post: mona@fontenehuset-asker.no

 

 

Marius Nord Melås
Tilhører: Kjøkkenenheten
E-post: marius@fontenehuset-asker.no

 

 

Elisabeth Sundgot Mechtenberg
Koordinator Kontorenheten
Tilhører: Kontorenheten
E-post: elisabeth@fontenehuset-asker.no 

 

 

 

Eliann Stålem 70%
Ansvarlig for Ung på huset
Tilhører: Kontorenheten
E-post: eliann@fontenehuset-asker.no

 


Asifa Hara
Jobb- og studie konsulent
Tilhører: Kontorenheten
E-post:  asifa@fontenehuset-asker.no 

 

 

 

Vi er et arbeidsfellesskap for de av oss som har psykiske helseutfordringer